Про дитячі книжки: фейсбук групи та блоги. Частина 2

Наша перша підбірка facebook груп та блогів про дитячі книжки мала великий успіх! Сьогодні представляємо другу частину, у якій ви знайдете ще більше посилань на цікаві групи та блоги.

Cool дитліт із Марійкою та Андрійком!

про дитячі книжки
Фото з групи “Cool дитліт із Марійкою та Андрійком!”

В групі “Cool дитліт із Марійкою та Андрійком!” ви знайдете як відгуки на дитячі книжки, так і інформацію про знижки від різних видавництв та магазинів, про екранізацію відомих творів тощо. Адміністратор групи пише: “Відгуки на цікаві дитячі книги я пишу вже певний час і тепер їм треба більше місця – новим “будиночком” для відгуків та інших багатьох “родзинок” сучасного дитліту і стане ця група.”

Книги для дітей та підлітків.

про дитячі книжки
Фото з групи “Книги для дітей та підлітків”

Група “Книги для дітей та підлітків” буде корисною батькам як малюків, так і підлітків. В ній є змістовні відгуки на книжки в текстовому та відео форматі, а також посилання на книжкові ютуб-канали, на які варто підписатися! В групі також регулярно проводяться розіграші цікавих книжок.

Читаю українською дітям

Фото з групи “Читаю українською дітям”

Група “Читаю українською дітям” – про якісні книжки українською мовою, що допоможуть привчити ваших дітей до читання. В цій групі я знайшла інформацію про книжки, які досі не траплялися мені на очі. Наприклад, про цю об’ємну книжку “Замок”.

Читакі – Малишакі

про дитячі книжки
Фото з групи “Читакі – Малишакі”

“Читакі – Малишакі” скоріш не група, а блог, бо можливість створювати дописи відкрита тільки для адміністратора. Групу створила мама двох хлопчиків, і описує вона книжки, якими цікавляться її діти. Відгуки на книги детальні та змістовні.

Книжковий хробак

про дитячі книжки
Фото з групи “Книжковий хробак”

Група з цікавою назвою “Книжковий хробак” створена для обговорення, а також позичання, обміну та дарування дитячих книг. Чудова концепція!

Мама Оля і дитячі книжечки

про дитячі книжки
Фото з блогу “Мама Оля і дитячі книжечки”

Я просто зачиталася відгуками на книжки в блозі “Мама Оля і дитячі книжечки”. Відгуки тільки позитивні, адже Ольга пише тільки про ті книги, які сподобались їй з дочкою Веронічкою. Можна сміливо сказати, що блог тільки про якісну літературу.

Книжкове море

Фото з блогу “Книжкове море”

“Книжкове море” – красивий та стильний блог з фото та відео книжок, та зі знижками та новинками від різних видавництв. “Книги- як мушельки. Іноді всередині заховані скарби”. Дуже радимо цей блог!

Уляна Добріка

Фото з блогу “Уляна Добріка”

Блог Уляни Добріки присвячений художній та навчальній дитячій літературі, при чому як українській, так і іноземній. Уляна також є автором посібника-зошита «Післябукварик», яким особисто я дуже зацікавилася і збираюся придбати.

Казка ходить по гостях

про дитячі книжки
Фото з групи “Казка ходить по гостях”

Одна з найкращих моїх знахідок – три в одному від автора казок Марії Солтис-Смирнової: група “Казка ходить по гостях”, блог Книжка та чудовий сайт з казками “Світ казки”!

Екземпляри

Фото з блогу “Екземпляри”

“Екземпляри” – дуже активний блог, що оновлюється щодня! Щиро захоплююся такою продуктивністю та якістю відгуків. Як сказано на сторінці, “#екземпляри – проект, головне покликання якого знайомити людей і книги в рамках сучасного культурного контексту України.”

Читацькі нотатки Христі Нечитайко

Фото з блогу “Читацькі нотатки Христі Нечитайко”

“Читацькі нотатки Христі Нечитайко” – це блог письменниці та оглядачки дитячої та підліткової літератури Ольги Купріян. За відгуками відчувається реальна людина з почуттям гумору та гарним смаком у виборі дитячої літератури.

Сподіваюся, ця підбірка вам сподобалась! Щоб не пропускати наші нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Щось не так! Будь ласка, спробуйте ще раз
Ви успішно підписалися на розсилку “Крейдочки”! Ми раді, що Ви з нами!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top