Сайт для батьків та вчителів “Крейдочки”

“Крейдочки” – сайт про легке навчання. Сайт для батьків та вчителів!

Колись давно, будучи мамою трирічного хлопчика, я шукала сайт зі свіжими ідеями для занять з дітьми, але так і не знайшла його. І тоді я вирішила, що потрібно його створити!

сайт для батьків та вчителів

Мене звати Марина Бондар. За освітою еколог. До народження дітей працювала в інституті нафтопереробки, писала наукові статті та дисертацію, патентувала свої розробки. Паралельно з тим займалася волонтерством, пов’язаним з допомогою дітям.

Потім життя різко змінилося: я переїхала до іншої країни та стала мамою, а невдовзі після цього створила сайт “Крейдочки”. Зараз у мене троє дітей, і на сайті я пишу про те, як ми з дітьми проводимо час, як навчаємося, які матеріали використовуємо

Цей сайт, сподіваюся, допоможе батькам, що хочуть вийти за рамки та дати дітям щось більше і краще, ніж те, що пропонує наша система освіти. Сайт також і для вчителів, що не бояться відрізнятися та пробувати щось нове.

З питаннями та пропозиціями пишіть, будь ласка, на пошту kreidochky@gmail.com Ми завжди раді спілкуванню та співробітництву.

Запрошуємо також на нашу сторінку у Facebook!

Увага! Копіювання і передрук матеріалів без активного посилання на сайт “Крейдочки” забороняється.

Scroll to Top