Цікаві фейсбук групи та блоги про дитячі книжки

Фейсбук – чудовий ресурс інформації для батьків. Проте іноді можна там розгубитися, бо груп та сторінок існує безліч! Ділемося з вами інформацією про цікаві фейсбук групи та блоги про дитячі книжки!

Крихітка і книжка.

Фото з групи “Крихітка і книжка”

“КРИХІТКА І КНИЖКА клуб маленьких читачів дошкільняток” – це затишна група для батьків, що привчають своїх малят до хорошої літератури. В групі вітаються обговорення на тему читання дітям з раннього віку, обмін досвідом та враженнями про книжки, огляд новинок українського та зарубіжного книжкового ринку, а також дискусії з сучасними письменниками!

Українською для дітей.

фейсбук групи про дитячі книжки
Фото з групи “Українською для дітей”

В групі “Українською для дітей (книжки, мультфільми та інші цікавинки)” майже 8000 учасників. Як зрозуміло з назви, група не тільки про книжки. Чудове джерело інформації для батьків!

ЗАЧИТАНІ – Найкращі дитячі книжки.

фейсбук групи та блоги про дитячі книжки
Фото з групи “ЗАЧИТАНІ – Найкращі дитячі книжки”

Група з цікавою назвою “ЗАЧИТАНІ – Найкращі дитячі книжки” містить інформацію не тільки про українську, а й про зарубіжну дитячу літературу, зокрема польську.

Читаємо книги разом з дітьми.

фейсбук групи та блоги про дитячі книжки
Фото з групи “Читаємо книги разом з дітьми”

“Смачна” для читання з чашечкою кави група “Читаємо книги разом з дітьми”. Мої улюблені дописи – з тегом “розпаковуємо книжну посилку”, де люди діляться своїми новими книжковими покупками.

Mamaelvey

фейсбук групи та блоги про дитячі книжки
Фото з блогу Mamaelvey

Чудовий блог Олесі Елві, мами двох дівчаток Mamaelvey. Захоплююся тим, як Олеся змогла передати дітям свою любов до книжок. Дівчатка з раннього віку знайомляться не тільки з українською, а й з англомовною дитячою літературою. Цікаві також відео, де старша донечка декламує вірші та уривки з улюблених книжок на пам’ять, розповідає про особливості сюжетів тощо. У Олесі є також сайт, де можна почитати, наприклад, про особистий досвід хоумскулінгу (домашньої освіти), а також youtube канал.

Чи знаєте ви інші фейсбук групи та блоги про дитячі книжки?

А можливо, у вас є власний блог або фейсбук група, що була б цікава нашим читачам? Поділіться з нами, і ми можемо зробити ще одну підбірку, що буде корисною для батьків! Наші контакти можна знайти тут.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top