Стародавній Єгипет для дітей. Цікаві ресурси

Стародавній Єгипет для дітей: в цю тему легко зануритися за допомогою цих інформативних сайтів.

Нещодавна вражаюча знахідка 30 саркофагів з муміями неподалік єгипетського міста Луксор викликала нову хвилю інтересу до історії Стародавнього Єгипту. Виготовлені з дерева та рясно розписані ззовні і всередині саркофаги збереглися наскільки добре, що здається, малюнки яскравими фарбами були нанесені вчора, а не 3000 років тому!

Дізнатися більше про цю неймовірну знахідку та інші цікавинки з історії Стародавнього Єгипту можна на наступних сайтах:

Стародавній Єгипет для дітей

Стародавній Єгипет для дітей. Цікаві сайти

Стаття на сайті BBC Україна Археологи знайшли в Єгипті понад 20 саркофагів епохи Нового царства

Фотогалерея з коментарями українською мовою Саркофаги і мумії: вражаюча знахідка в Луксорі

Дуже цікавий інформативний сайт англійською мовою egypt-museum.com Мистецтво, культура та історія Стародавнього Єгипту (Ancient Egyptian Arts, Culture and History). Містить фотографії та коротке описання артефактів, а також огляд книжок, присвячених Стародавньому Єгипту. Зручним є розділ зі списком музеїв світу, де зберігаються єгипетські експонати. Натинувши на назву музею, можна почитати, які саме експонати зі Стародавнього Єгипту можна там знайти.

Сайт Ancient Egyptian Arts, Culture and History має також сторінку у соціальній мережі Facebook. Варто підписатися на неї, щоб не забути посилання на сайт і регулярно отримувати нові дописи звідти. Сторінка також зручна тим, хто не володіє англійською мовою. Facebook має функцію автоматичного перекладу дописів.

Англомовна сторінка у соцмережі Facebook Земля Фараонів. Створена ентузіастом, що захоплюється історією Єгипту. Має чудову підбірку фотографій експонатів музеїв, поширення цікавих дописів єгиптологів та багато іншого.

Офіційний сайт всесвітньо відомого єгипетського археолога доктора Захі Хауасса. Саме він є керівником розкопок, в результаті яких знайдено 30 саркофагів у жовтні 2019 року. Сайт містить інформацію про діяльність археолога, його публікації, інтерв’ю, інформацію з місця розкопок. На сайті також можна поставити питання особисто доктору Хауассу.

Археолог Захі Хауасс має також сторінку у facebook, більш динамічну, ніж його сайт. На сторінці є багато відео і фото з місця розкопок, де нещодавно було знайдено 30 саркофагів.

Сподіваємося, ці ресурси будуть цікавими та корисними для вас!

Перегляньте також інші ідеї занять з дітьми.

Запрошуємо вас підписатися на нашу розсилку, щоб не загубити сайт!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top