Наукові експерименти для дітей

Ми підібрали для вас прості та цікаві наукові експерименти для дітей. Пропонуємо безкоштовні детальні фото-інструкції для батьків та вчителів!

Наукові експерименти для дітей, підбірка посилань

Усі посилання будуть відкриватися у новому вікні.

  1. Демонстрація кругообігу води в природі. Просто і цікаво! Потрібен пластиковий пакет з застібкою, зафарбована харчовим барвником вода та скотч, щоб приклеїти пакет до вікна. Подібні наукові експерименти варто включити в програму з природознавства. Експеримент про кругообіг води можна провести навіть в умовах школи. Детальні фото та навіть відео можна знайти тут.
наукові експерименти для дітей

2. Дослідження капілярного ефекту. Введення у фізику 🙂 Кольоровий експеримент, який діти готові повторювати знову і знову. Потрібні тільки паперові рушники або серветки, фломастери та посудини з водою. Детально читайте тут.

наукові експерименти для дітей

3. Яскраво і ефектно! Ще один експеримент про поверхневий натяг. Дослід з молоком. Для цього експерименту вам знадобляться молоко (бажано цільне, не знежирене), харчові барвники та рідина для миття посуду. Детальне описання експерименту з фото, відео та науковим поясненням ви знайдете тут. Наша розробка цього експерименту потрапило на офіційний сайт Нової української школи (НУШ), ви можете переглянути його у них на сайті з посиланням на Крейдочки 🙂

наукові експерименти для дітей

4. Найулюбленіше. Осмос для дітей. Експеримент з цукерками 🙂 Потрібні желейні цукерки та різні рідини (молоко, оцет, підсолена вода тощо).

Підпишіться на нашу розсилку, щоб першими дізнаватися про нові статті!

Щось не так! Будь ласка, спробуйте ще раз
Ви успішно підписалися на розсилку “Крейдочки”! Ми раді, що Ви з нами!

2 thoughts on “Наукові експерименти для дітей”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top