Палички Кюізнера – один з наших найулюбленіших дидактичних матеріалів. З ними можна придумати безліч ігор та цікавих занять для дітей будь-якого віку. Ми вже писали про наше перше знайомство з паличками. Сьогодні пропонуємо вам переглянути наступні ігри з паличками Кюізнера.
Утворення чисел другого десятка
Дуже наочно і зрозуміло. Завдяки паличкам для мого шостирічного сина тема “склад числа” пішла дуже легко, у вигляді гри. Ми дуже любимо математичні ігри з паличками Кюізнера!
Складання узорів з паличок Куізнера.
Виходить дуже красиво, варіантів безліч. Дитина задоволена результатом 🙂 Цей узор – зростаючий квадрат. Починаючи з середини, сторона квадрату збільшується: 1, 3, 5, 7 см і так далі.
Конструювання об’ємних об’єктів з паличок Кюізнера.
Цим займався наш молодший синок, якому майже 3 роки. Досить складне завдання – побудувати стійку вежу з паличок різного розміру.
Якщо паличками Куізнера грає зовсім маленька дитина, поруч обов’язково має знаходитися дорослий! Найменша паличка, а вірніше кубик, досить маленький. Пильнуйте, щоб дитина не проковтнула.
Симетрія.
Мама складала одну половину орнаменту, син викладав іншу. Обговорили, что це схоже на відображення предмету у дзеркалі.
Якщо ваша дитина цікавиться симетрією, ви можете також спробувати оце заняття – Симетрія в овочах та фруктах.
Викладання фігур та орнаментів за зразком.
Спочатку ви можете придумувати фігури та пропонувати дитині повторити. А потім дитина може спробувати сама придумати фігуру, а ви повторіть. Це чудова гра!
А потім і малювання!
Ця ідея прийшла в голову саме дитині! Син перемальовував складену фігуру. Це чудово розвиває увагу до деталей!
Складання літер і слів паличками Кюізнера.
Створення об’ємних літер допоможе дітям запам’ятати алфавіт. Мої діти також придумали обводити літери олівцем. У них вийшов цікавий шрифт!
Сподіваємось, вам сподобались ці ігри з паличками Кюізнера!