Подорож з маленькою дитиною: розважаємось в дорозі

Хочу поділитися нашим досвідом подорожі з півторарічною дитиною. З нашим старшим синочком в цьому віці ми літали до Саудівської Аравії. Подорож очікувалася нелегкою, тому я думала над тим, як розважити мого маленького в дорозі. І ось що вийшло.

набір для подорожей

Це фото нашої «сумочки для подорожей». Її складові звісно можуть бути різними в залежності від віку, інтересів та вподобань дитини, а також маминої фантазії 🙂

Отже, в нашому пакеті було таке.


Вальдорфська лялька Cotton People Organic. Одна з найулюбленіших іграшок сина. Від старшого синочка вона зараз перейшла молодшому. Але тоді, на момент поїздки, вона ще була новою і малознайомою. Лялька чудово впоралася з задачою розважати сина в літаку.

Слінго-намисто. Нам його подарували. Взагалі воно призначене для того, щоб малюкові було чим зайнятися під час грудного вигодовування (окрім, звісно, самого вигодовування :)). Щоб він в цей час не щипав би маму, наприклад, а грався іграшкою. Але мою дитину це намисто повністю відволікало від грудного вигодовування, тобто зовсім не давало їсти 🙂 Тому ми так і не навчилися використовувати намисто за призначенням. Але мій маленький дуже полюбив надягати намисто собі на шию, роздивлятися та торкатися його. На фото видно, там є крупні кульки, обв’язані дуже приємними бавовняними нитками, а є маленькі дерев’яні. Мій синок взагалі дуже любить будь-які кулі, тому намисто відволікало його надовго і всерйоз, чим дуже допомогло нам в поїздці. За їх допомогою синок вивчав різні текстури, кольори, а також освоював поняття «маленький-великий».

Картки з зображенням тварин. Ці картинки я вирізала з плакатів, куплених ще під час вагітності після читання книги “How to multiply your baby’s intelligence” Глена Домана. Планувала робити з них квадратні ламіновані картки, але до цього так і не дійшли руки. Тим не менш картинки стали нам у нагоді. В дорозі з синочком ми розглядали, які бувають тварини, зображали звуки, які вони видають, і так далі. У нас їх багато, в поїздку брали не всі.

Маленька порада. Збираючи подібний набір для подорожей для свого малюка, беріть в першу чергу ті предмети, які ще не дуже знайомі дитині. Тобто нові іграшки, які малюк ще не бачив, або нещодавно куплені, які не встигли набриднути. І нехай складові вашої сумочки для подорожі будуть різноманітними. Тобто не тільки іграшки, а, наприклад, іграшка + невеликий пазл + книжечка. Змінюючи види діяльності, розважити малюка буде простіше.

Легкої вам подорожі!Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top