Правила дорожнього руху для дітей

Книжки, зошити, журнали для дітей я зазвичай купляю онлайн, тому полистати їх перед купівлею виходить не завжди. Іноді це призводить до розчарувань, як це було з книжкою “Місто добрих справ” Р. Скаррі. А іноді навпаки, не чекаєш нічого особливого від скромного на вигляд зошита, а він раптом приємно дивує. Моя дитина просто у захваті від усього, що стосується машин. Тому він аж підстрибував, побачивши зошит “Вивчаємо правила дорожнього руху” від видавництва Богдан, серія “Вчимося без нудьги”.
правила дорожнього руху

Спочатку кілька слів про видання. Мені дуже сподобалась якість паперу. Це не гладкий “пластмасовий” папір, а справжній, хрусткий і приємний на дотик, не слизький. Кольори приємні, не ядучі. Син також звернув увагу, що обличчя у дітей “як справжні”, а не спрощені як у мультиках. Йому це дуже сподобалось.

009

Звичайно, вивчати дорожні знаки та правила поводження на дорозі краще саме на вулиці, в реальному житті. Ми так і робимо. Але за допомогою цього зошита було цікаво нагадати дитині, які бувають знаки і що вони означають.

дорожні знаки, пояснення для дітей

Синочку сподобалось роздивлятися ці малюнки і визначати, яка з ситуацій є небезпечною.

006

У зошиті є кілька ігор, завдань для вирізання, пазлів. Зверніть увагу на те, які приємні помірно яскраві кольори.

007

Дуже цікаве для дітей завдання: визначити, який саме сигнал має показувати світлофор в тій чи іншій ситуації.

004

Нагода попрактикувати знання цифр 🙂

003

Оце завдання сподобалося мені і синові найбільше. Треба бути уважним і вміти подивитися на ситуацію з точки зору кожного водія 🙂

002

Це зошит, з яким можна грати знову і знову, а не просто заповнити і викинути. Нам він дуже сподобався, рекомендуємо звернути на нього увагу.

008




Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top